Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy i znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu życia oraz psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Podobne wpisy:

Comments are closed.