Posted by admin on December - 18 - 2017 | Comments Off

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, które wykorzystywane są w typowej interakcji z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Zobacz
http://sklep.cezal.com.pl

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to ponad 8 000 towarów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Melag, Nordiska, Voco. W ofercie są także produkty krajowe, twórcy następujących produktów na przykład Zhermapol lub Tzmo.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty oraz różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Podobne wpisy:

Comments are closed.